mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

Gdzie znajdę bardzo duży wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od kilku miesięcy szukam mieszkania i mam swoje wymagania. Niestety jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Potrzebuje miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie dużo.

Ventooo1

Posty: 2

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

87-maciuś

Posty: 10

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Yuri20

Posty: 2

 
Trzeba bardzo lubić olbrzymie zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

labuh

Posty: 3

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak faktycznie szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

Antekkk

Posty: 3

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje z reguły polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę niezmiernie szybkim żeby można było odnaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

pawel253

Posty: 3

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, niemniej jednak w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić mnóstwo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

TomekK

Posty: 3

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę niesłychanie sporo. Bez względu na to czy ma to być drobne czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

@marcelko

Posty: 22

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

kerad17

Posty: 8