bezpieczeństwo i higiena pracy, proszę o pomoc

bezpieczeństwo i higiena pracy, proszę o pomoc

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, bo widziałem, że nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

roudee

Posty: 5

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

sliwa404

Posty: 21

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Złoty

Posty: 12

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

kerad17

Posty: 20

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bowiem firm, jakie przy kopalniach pracują jest niesłychanie mnóstwo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Dosti

Posty: 4

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i należałoby się tam zgłosić. Są na wszystko niezwykle dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

Marioleczka

Posty: 3

 
Osobiście mamy podejście bardzo doświadczone do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, zatem nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

OjOjdzi45

Posty: 15