szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Oleczka1

Posty: 1

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

Lalka

Posty: 2

 
W regeneracji skóry po całym dniu pracy przydaje mi się ten krem https://naturikke.pl/produkt/krem-przed-zasnieciem-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym/. Bardzo dobrze działa. Jak wstaję to mam świeżą skórę. Przyznam, że cera bardzo dobrze wygląda. Nawet nie muszę specjalnie robić makijaż, czy z czymś się kryć. Zmarszczki może nie znikają, natomiast kwas hialuronowy mocno wpływa na relaks twarzy długoterminowo. Masz wszystko wygładzone. Jeżeli utrzymasz relaks na co dzień to z takimi kosmetykami można się realnie odmłodzić.

Wasuwa

Posty: 3

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

Sagerrak

Posty: 3

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

labuh

Posty: 5

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

zambott

Posty: 9

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

Andzia

Posty: 7